Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fredrikstad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fredrikstad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fredrikstad miniguide

Autopůjčovna Fredrikstad
Půjčovna Aut Fredrikstad

Fredrikstad se nachází v kraji Østfold, kde Norsko je nejdelší řeka – Glomma – běží do fjordu. Město má 72.760 obyvatel (2009), a v posledních letech rostla téměř úplně se sousedním městem Sarpsborg. Fredrikstad byl založen v roce 1567 a byl dlouho důležitým posádkovým městem.

Fredrikstad Největším lákadlem je původní centrum města – Staré Město – na východní straně Glomma, známý jako nejzachovalejší severní Evropě opevněné město.Tvrz valy s příkopy (ve tvaru hvězdy) a nábřeží porty z roku 1600 jsou neporušené – a město má také mnoho krásných staveb z období kolem roku 1700 v okolí krále trávník. Mezi nimi je „starý otroctví“ (1731), Palác dělostřelectvo (1733), Hall (1784) a na východ Fredrikstad Church (1779). Existuje celá řada dalších příjemných restaurací na Starém Městě.

Na západní straně Glomma, centrum moderní Fredrikstad – tam, kde většina obchodů je, a zde jsme také najít Fredrikstad katedrála (1882). Rovněž považují Isegran ostrov jako součást města Fredrikstad. Leží tam Glomma rozdělí do východní a západní závod – a hned za hranicemi Isegran je větší Kråkerøy, který také patří k obci Fredrikstad. Zde je řešení několikrát objevy z doby kamenné.

Mezi historické památky v Fredrikstad musí jinak Kongsten rychle (jen u Staré Město) a Isegran rychle (na ostrově Isegran) zmínil – oba jsou součástí Fredrikstad tvrze. A Glemmen kostel, jen severně od centra, je město je nejstarší kostel (postavený ca. 1182).

Nejbližší letiště je letiště Moss – Rygge, což je 29 km severně od Fredrikstad.