Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Evenes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Evenes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Evenes miniguide

Evenes
Půjčovna Aut Evenes

Evenes je obec, která leží na severním pobřeží kraje Nordland – konkrétně v okrese začít znovu, v blízkosti hranic s Troms. Populace je poměrně skromný – 1345 obyvatel (2010) – a 450 obyvatel správního centra Bogen.

Evenes má několik zajímavostí nabídnout – kromě krásné přírodní scenérii a půlnoční slunce: Artscape Nordland (speciální venkovní kolekce modernistického sochaře umění), Gallogieddie skanzen (což dokumentuje pohybovat Sami historie a kultury v této oblasti), skalní útvar „Wall“ (s panoramatickým výhledem na Ofotfjorden ) – a je 140 let starý obnoveny obchodní Liland Brygge.

Zmínit je třeba také Evenes kostel, kostel s Evenes (postavený ca. Stylu Biedermeier v 1800). To bylo v roce 2000 jmenován Evenes tisíciletí obce.

Harstad / Narvik letiště Evenes – což je hlavní letiště na severní část a jižní Nordland Troms – se nachází v obci.