Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stjørdal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stjørdal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stjørdal miniguide

Autopůjčovna Stjørdal
Půjčovna Aut Stjørdal

Stjordal je město s cca. 11.000 obyvatel (2010) -, který se nachází jižně od Nord-Trøndelag kraj – 33 mil východně od Trondheimu. Stjordal má status města od roku 1997 a je důležitým obchodním centrem pro region.

Objev skalních rytin z doby kamenné na několika místech v Stjordal – včetně podle Hegra – ukazuje, že lidé žili tady velmi dlouho, a ve středověku, tam bylo několik velkých farem zde. Tendenci bydannelse vznikl, nicméně, jen v roce 1700, kdy řemeslníci a obchodníci začali pohybovat sem.

Mezi historické památky – kromě petroglyph oblasti – najdeme zříceninu hradu Steinvikholm, postavený v roce 1530 jako rezidence a pevnost za poslední katolický arcibiskup Norska. Jinak Hegra tvrz (také volal ohýbá Ingstad rychlý) je zmíněn. To bylo postaveno v brázdě unie v roce 1905 jako obrana proti možnému útoku Švédsku.

Stjørdals Nejstarší budova je Stjordal kostel, postavený v pozdní 1000 je. To je také v Norsku je nejstarší plně zachovány kamenné budově.

Zajímavostí jiného druhu je Stjørdalselva, který je považován za jeden z nejlepších v polovině-norský losos řek.

Jeden z největších letišť, letiště Trondheim – Værnes, nachází 3 km jižně od centra města.