Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Trondheim Værnes Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Trondheim Værnes Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Trondheim Værnes Letiště miniguide

Autopůjčovna Trondheim Værnes Letiště
Půjčovna Aut Trondheim Værnes Letiště

Trondheim Værnes Airport (TRD) se nachází v obci Steinkjer asi 35 km východně od Trondheimu a 3 km od centra Stjordal E6.Je zde také autobusová mezi Trondheim a letiště, a od vlakového nádraží v Værnes existují místní vlaky do různých míst v okolí. Autopůjčoven, které jsou zastoupeny v Værnes Hertz, Europcar, Sixt, Avis a rozpočet. Trondheim Værnes letiště je 4. Největší letiště v Norsku, s 3, 474, 264 cestujících, v roce 2008.Z letiště, cestovat přímo do 43 různých destinací z toho 25 mezinárodních destinací v rámci Evropy. První letadlo vzlétlo z farmy Værnes jak brzy jak 26 Březnu 1914.

Tam je asi 8 různých obchodech na letišti, včetně duty free.  Trondheim Værnes letiště je jediné letiště v Norsku, který má Dárky, specializovaný obchod, který prodává norské řemesla a šití.Ostatní zařízení jsou 4 různé bary a kavárny, bezdrátový internet a konferenční místnosti.

Radisson SAS Hotel, Trondheim Airport, je přímo napojen na terminál.