Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tillerbyen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tillerbyen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tillerbyen miniguide

Autopůjčovna Tillerbyen
Půjčovna Aut Tillerbyen

Tiller města se nachází 11 km jižně od Trondheimu centru města – a bylo plánováno v roce 1980 jako centrum pro pomoc centrální Trondheim.Původně Tiller městečku Heimdal město, protože to patří k Heimdal, který je jedním ze čtyř Trondheim je správní obvody.

Tiller město je v poslední době velmi rozšířil – a tam jsou plány pro další expanzi v následujících letech – a to jak v obytných oblastech, obchodního rozvoje a provozu hotelu. BI je také zde.

Je dominantou Tiller dnes, tři velkých nákupních center. Největší, City South, o rozloze 38.000 m2 a obsahuje 71 různých obchodů. Tak, to je jeden z největších Norska, a tento plán je, že centrum bude růst na dvojnásobek velikosti až do roku 2020. Další dvě obchodní centra jsou Tiller trhu a bouře centrum – obě s více než 20 obchodů každý.

Tiller město se nachází na E6, a nejbližší letiště je letiště Trondheim – Værnes, což je 27 km na severo-východním směrem.