Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Holmestrand

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Holmestrand zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Holmestrand miniguide

Autopůjčovna Holmestrand
Půjčovna Aut Holmestrand

Holmestrand se nachází v jihovýchodní Norsku, konkrétně v Vestfold kraji na Oslo fjordu.Město má asi 10.000 obyvatel (2010) a nachází se 70 km jižně od Oslo –Norsko je kapitál.

Holmestrand je komplexní průmyslové město, zvláště v hliníkové výrobky. Navíc, město má krásný přístav, a v létě je dobré koupání na oblíbené pláže „Dulpen“, nebo o něco málo menší pláž „Hagemann“.

Města z nejznámějších turistických atrakcí jsou Holmestrand kostel z 1674, Hillestad kostel z roku 1724, Botne kostel z 1200s, a Holst farma z roku 1756 – která se nachází Holmestrand muzeum (vlastivědné muzeum s exponáty z obrazů, modelů a námořní artefakty mm od 1500s a až do dnes). Muzeum má také vlastní expedice.

Ostatní památky jsou Holmestrand Hliníkové muzeum (se zaměřením na historii a vývoj produktu), stejně jako „Duun House“ – bývalý domov autora Olav Duun (1876-1939) byl jeden z největších básníků.V domě je nyní muzeum, a venku je pamětní park.

Holmestrand má také velké nákupní centra a obchody s, golfové hřiště, bazén a slalom kopci, které lze použít v zimě.

Nejbližší mezinárodní letiště je Sandefjord – Torp, což je 43 km jižně od Holmestrand.