Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hamar

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hamar zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hamar miniguide

Hamar
Půjčovna Aut Hamar

Hamar má 29.000 obyvatel (2009), a je město nacházející se ve východní centrální Norsko – na východním břehu největšího jezera Norska, jezero. To je také správním centrem v kraji Hedmark. Ve středověku Hamar jednou z nejdůležitějších a nejvlivnějších měst – a to mělo status „kaupang“. Povýšena na město v moderním slova smyslu dostal Hamar, nicméně, první v roce 1849.

Staré katedrály v Hamaru ruiny katedrály byly uvedeny jako dřevěný baziliku v románském slohu na konci 1100s – ale v roce 1567 to bylo zbouráno Švédy a poté již nebyla obnovena. Katedrála zříceniny Hamar je dnes nejznámější atrakcí (má statut „Millenium“), a je nyní uložena v ochranném budově ve skle. Nové Hamar Katedrála je postavena v centru města v roce 1866.

Katedrála zříceniny jsou součástí Hedmark muzea, jako je také obsahuje „Opland Lidová muzeum“ – a že má své hlavní místo ve staré „Storhamar Act“ z období kolem roku 1700 (postavený nad bývalým biskupským palácem). V roce 1970 tato budova byla restaurována a modernizována podle návrhu známého architekta Sverre Fehn.

Jinak, Hamar, několik speciálních sportovní haly, která patří mezi památky – oba jsou uvedeny v souvislosti s Zimní olympijské hry 1994 v nedalekém Lillehammer: „Viking loď“ (jeden z největších světových bruslení arény, který také organizoval významných mezinárodních koncertů) a „Northern Lights Hall“ (stadion, který také používá pro výstavy a kulturní akce).

Nejbližší mezinárodní letiště je Oslo Airport Gardermoen se nachází 67 km jižně od města Hamar.