Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Florø

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Florø zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Florø miniguide

Florø
Půjčovna Aut Florø

Florø se nachází v Sogn og Fjordane kraj a je v Norsku nejzápadnější město.Do roku 1997 to bylo také jediné město v New Jersey. Povýšena na město bylo dosaženo v roce 1860 – a na Floridě slaví 150. výročí v roce 2010. Město sám má kolem. 8500 obyvatel (2009), zatímco v celém obce (tzv. Flora) 11.500 životů.

Florø se objevil na základě rozsáhlých sledě obecného rybolovu v roce 1800, a ryby-průmyslu a exportu je stále významné pro město. Zdá se, jinak jako idylické městečko, které v roce 1998 získala prestižní ocenění „ochranu životního prostředí města Award“.

Existuje celá řada atrakcí v okolí Floridě. Tady je překrásné scenérie i vysoké hory a krásné pobřeží – a počasí nebylo zve ke koupání, můžete navštívit krytý bazén zařízení „Fulmar“ v centru města.

Když přijde na historických památek, návštěva Maritime Museum se doporučuje – nebo výlet do Ausavika, zemi s jednou z největších a nejzajímavějších míst petroglyph.Také Kinnakyrkja – středověký kamenný kostel (nejstarší části z 1000 je) na krásném ostrově Kinn těsně mimo město – je dobře stojí za návštěvu. Ostrov je atrakcí samo o sobě, kde nejvyšší bod leží více než 300 m.   Na tvářích se také s Flora obce je největší kulturní akci – kroniky hrát. Je to historická hra, která bude postavena každý rok kolem 20 Června pod záštitou Sogn og Fjordane Teater.

Flora letiště, která se nachází 2 km severozápadně od města, je regionální letiště s pravidelnými lety do Bergen (Flesland) a Oslo (Gardermoen).