Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Haugesund

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Haugesund zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Haugesund miniguide

Haugesund
Půjčovna Aut Haugesund

Haugesund se nachází v kraji Rogaland na jihozápadním pobřeží Norska. Město má asi 34.000 obyvatel (2010), a nejdůležitější průmysly jsou rybaření, lodní doprava a výroba. Haugesund je hlavním obchodním centrem severní části Rogaland, a od přístavu, trajektové spojení na řadu dalších míst v kraji – včetně Stavanger.

Haugesund má několik turistických atrakcí – včetně Náš Spasitel kostel z roku 1901 v gotickém slohu Revival, Skåre kostel od roku 1858, radnice z roku 1931 v neoklasicistním stylu, radnice Park, Haugesund Galerie výtvarného umění (výstava západního umění od roku 1800 – a 1900 k současnosti), Karmsund Folk Museum (kultura sbírka důraz na zemědělství, dopravu, rybolov a řemesel) – a Dokken, muzeum pod širým nebem – vlastivědné muzeum.

Národní památník Harald Haugen („Harald podpora“) z roku 1872 je další populární atrakcí. To je postavena 3 míle severně od centra města, je památník Viking kolekce král Harald Fairhair Norska v 872 AD

Haugesund je známý pro své každoroční akce, včetně Norský filmový festival s otázkou cenu Amanda a jazzový festival, oba který proběhne v srpnu.

Jinak Haugesund nabízejí krásné scenérie a rekreační oblasti, pláže a přátelské obchodů, kaváren a restaurací.

Haugesund letiště se nachází v Karmoy, ca. 14 km jižně od centra města.