Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kristiansund

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kristiansund zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kristiansund miniguide

Kristiansund
Půjčovna Aut Kristiansund

Kristiansund se nachází na pobřeží západního Norska – v další a Romsdal kraj – a má asi 20.000 obyvatel (2007). Města má výhled na moře na třech ostrovech Církve Norska, severní Norsko a vnitrozemské – který má most spojení spolu navzájem.

Kristiansund je důležitým obchodním centrem pro region, a navštívil denně pobřežní Express, které jezdí mezi Bergen a Kirkenes. Port přístavní oblast má několik kulturních památek a muzeí z fiskeriby období Kristiansund – včetně norského Klipfish muzea.

Města nejnavštěvovanějších turistických atrakcí jsou Kvalvik Fort – jeden z nejlépe dochovaných pobřežní pevnost 2 Druhá světová válka, oheň muzeum, Loděnice muzeum, Petro centrum – návštěvnické centrum, kde návštěvníci mohou dozvědět více o olej podnikání mimo území norského pobřeží, Northland Church v roce 1914, Arne Øverlands galerie – umělecká galerie s expozicí norských malířů a vodní park „Atlanterhavsbadet – atrakce pro celou rodinu s včetně tobogány, výřivky, horolezecká stěna a jacuzzi.

14 km na moře vesnice rybaření Grip – ostrov s úzkými uličkami a malými, malebnými domky. Můžete také navštívit turistické atrakce domy Grip od 1500s.

Jinak, Kristiansund dobré nákupní centrum s obchody a noční život, stejně jako několik míst. Město je také známé pro své opery, a má roční operafestuke v únoru.

Kristiansund letiště se nachází 8 km severozápadně od centra města.