Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mongstad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mongstad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mongstad miniguide

Mongstad
Půjčovna Aut Mongstad

Mongstad je průmyslový areál se nachází nejdále na sever na poloostrově Lindas v kraji Hordaland v západní Norsko – Přibl. 60 km severně od Bergenu.

Na Mongstad je Norsko je největší ropná rafinérie – vlastněné Statoil a Shell. Statoil také provozuje středisko pro olej-příbuzné činnosti. Mongstad je Norsko je největší v prostornosti hlediska – a největší evropské ropné přístavu Rotterdam v Nizozemsku.

Mongstad leží částečně v obci Lindas a částečně ve společnosti Austin. Obce jsou známé pro svou krásnou scenérii západních obklopené fjordy, hory a moře.

Lindas vesnice ležící 13 km jihovýchodně od Mongstad. To také Lindas Centrum – promenáda s obchody, kadeřnictví, banka, pizza restaurace, lékařské ordinace atd.

Na Lindas poloostrov má mnoho příležitostí k rybolovu s několika oblastí koupání, turistické a cyklistické stezky a rybolov.

Nejbližší letiště je Bergen Flesland letiště, která se nachází 82 km jižně od Mongstad.