Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Gjøvik

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Gjøvik zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Gjøvik miniguide

Gjøvik

Půjčovna Aut Gjøvik

Gjøvik se nachází v jižním Norsku, na západním břehu největšího jezera Norska, jezero. S téměř 30.000 obyvateli Gjøvik je největší město v kraji Oppland. To vyrostlo kolem staré farmy Gjøvik, a stav města bylo dosaženo v roce 1861. Gjøvik Gard (uvedených na začátku roku 1800 na místě středověkého zámku Gjøvig) je v současné době město je kulturním centrem.

Mezi atrakce jsou Gjøvik olympijské Cavern Hall (postavena v souvislosti s zimních olympijských her v Lillehammeru v bezprostřední blízkosti objektu v roce 1994) je největší kryté hale v horách (zahrnuje zimní stadion, plavecký bazén a koncertní síň).

Jinak Gjøvik Hlavním lákadlem starého parníku „Skibladner“ – svět je nejstarší kolesový parník, který jde v pevné trase provozu (na léto). Volání na ostatní města v okolí jezera (Lillehammer, Hamar, Moelv) – a staví Cape, Panengen a Eidsvold. „Skibladner“ je také používán pro charterové dopravy, a je také známý pod přezdívkou „Mjøsa bílé labutě.“ Byla postavena v roce 1856, a mohly tak v roce 2006 na oslavu jeho 150. výročí.

Další zajímavosti v Gjovik: Eiketunet historické muzeum (skanzen, se nachází na kopci přímo u centra), Science centrum Pozemní (technologické činnosti centra) a pevninské koupaliště (vodní park ve městě, s venkovním bazénem, skokanská věž (10 m), dětský bazén, plážový volejbal soud mm).

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Oslo Gardermoen , které se nachází 70 km jižně od Gjøvik.

Čeština