Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vadsø

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vadsø zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vadsø miniguide

Vadsø
Půjčovna Aut Vadsø

Pobřežního města Vadsø (asi 5000 obyvatel v roce 2010) se nachází ve východní části kraje Finnmark, na severní straně fjordu Varanger. Vadsø je jak obchodním a správním centrem kraje Finnmark (Norsko je nejsevernější a největší v oblasti).

Vadsø mají denní příjezdy Pobřežní cesta ( Bergen – Kirkenes ).

Již v 1500s byl Vadsø velká rybářská vesnice, ale nedostal městský status dokud ne 1833.

Turistické atrakce v Vadsø je v první řadě, arktická krajina s půlnoční slunce v létě, rekreaci, lovu a rybaření. V zimě můžete zažít přirozený jev polární záře v Vadsø, apodílet se na sněžném skútru safari nebo psa sáňkování.

Vadsø muzeum / Ruija Kdo Muzeum je dobře stojí za návštěvu. Muzeum se nachází ve vnější Esbensgården Kvenby trochu mimo centrum – v norském obchodník 1850 –  a dokumentaci a šíření multi-kulturní historie ve východní hranice Norska na sever-.Zde můžete nahlédnout do norsky, finsky, Sámů a ruskou kulturu. Přiléhající k muzeu je několik dochovaných staveb – včetně Tuomainegården.

Vadsøya Kultura Park patří také do muzea – stejně jako výstava „vzducholodě a lodě“, která se nachází na nábřeží Hurtigruten.

Vadsø hostí několik každoročních kulturních akcí – včetně krab Festival Polar Specatcle a Varanger Festival – blues a jazz festival v srpnu.

Město je regionální letiště – Letiště Vadsø – nachází 4 km východně od centra města.