Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mo i Rana

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mo i Rana zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mo i Rana miniguide

Mo i Rana
Půjčovna Aut Mo i Rana

Severní norského města Mo i Rana se nachází v obci, v kraji Nordland, a má 17.900 obyvatel (2009). Mo i Rana je obchodním centrem pro region a má vynikající komunikační zařízení s moderní sítí silnic, železnic a letišť.

Kromě toho město severního Norska je největší přístav (po Narvik) a obdrží cca. 1200 roční příjezdy.

Mo i Rana se nachází v čele Ranfjord, jižně od Salt Rock, Svartisen národní park a Polarsirken. Místo bylo dříve označovaný jako „železnou město“, ale volal dnes „polární kruh City.

Mo i Rana se stal městem až v roce 1997, a ve městě jsou pěší ulice s obchody a nákupní centra, radnice, kaváren a restaurací.

Kromě nádherné scenérie a rekreační oblasti, Mo i Rana několika místech – včetně církevních Mo z roku 1724, Rana muzeum (místní historické muzeum přírodní historie katedry) a Moholmen – Mo i Rana je nejstarší čtvrť s historickými budovami a marina.

10 metrů vysoká socha „Merman“ z roku 1995, je také jeden z městských památek. je to v Ranfjord – přibl. 15 metrů od pláže.

Mo i Rana Letiště – Røssvoll nachází 12.5 km severovýchodně od centra města.