Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Fagernes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fagernes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fagernes miniguide

Fagernes

Půjčovna Aut Fagernes

Fagernes je správní centrum ve vnitrozemí severní obci Aurdal, který se nachází ve východní centrálně Norsku. Obyvatel je 1762 (2009), a stav města bylo dosaženo v roce 2007. Umístění podlouhlého jezera Strondafjorden je krásné a ideální pro rybaření a jiné venkovní aktivity.

Fagernes ‚historie se datuje do roku 1857, kdy byla založena první obchodovací zde. O půl století později (v roce 1906) byla postavena železniční stanice na Valdres železnice, která sem dal vývoj důležité prosadit.

Fagernes je přirozeným výchozím bodem pro dobrodružné výlety v příjemném údolí Valdres, ale jsou zde i památky musí vidět ve městě a jeho okolí. Zde Valdres Folk Museum v Storøya podle Strondafjorden zvláště zmínil. To je 4. Největší skanzen (otevřeno v roce 1901). Kromě toho, „Břidlice náměstí“ je oblíbeným místem setkávání, kde se také provádí řadu kulturních aktivit v létě. Náměstí byl postaven na památku stránek tradice-bohatý břidlic, av roce 2000 byl vybrán jako tisíciletí pro severní obce Aurdal.

Z Fagernes není daleko od populární turistické destinace, které Beitostølen (známé lyžařské středisko) a Vassfaret (krajina, která občas je vidět i medvědi a vlci).Beitostølen se nachází 36 km severně od Fagernes, zatímco jeden může dostat do Vassfaret spuštěním 52 km na jih.

Fagernes letiště Leirinn se nachází 9,6 km severozápadně od centra města.

Čeština