Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fagernes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fagernes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fagernes miniguide

Fagernes
Půjčovna Aut Fagernes

Fagernes je správní centrum ve vnitrozemí severní obci Aurdal, který se nachází ve východní centrálně Norsku. Obyvatel je 1762 (2009), a stav města bylo dosaženo v roce 2007. Umístění podlouhlého jezera Strondafjorden je krásné a ideální pro rybaření a jiné venkovní aktivity.

Fagernes ‚historie se datuje do roku 1857, kdy byla založena první obchodovací zde. O půl století později (v roce 1906) byla postavena železniční stanice na Valdres železnice, která sem dal vývoj důležité prosadit.

Fagernes je přirozeným výchozím bodem pro dobrodružné výlety v příjemném údolí Valdres, ale jsou zde i památky musí vidět ve městě a jeho okolí. Zde Valdres Folk Museum v Storøya podle Strondafjorden zvláště zmínil. To je 4. Největší skanzen (otevřeno v roce 1901). Kromě toho, „Břidlice náměstí“ je oblíbeným místem setkávání, kde se také provádí řadu kulturních aktivit v létě. Náměstí byl postaven na památku stránek tradice-bohatý břidlic, av roce 2000 byl vybrán jako tisíciletí pro severní obce Aurdal.

Z Fagernes není daleko od populární turistické destinace, které Beitostølen (známé lyžařské středisko) a Vassfaret (krajina, která občas je vidět i medvědi a vlci).Beitostølen se nachází 36 km severně od Fagernes, zatímco jeden může dostat do Vassfaret spuštěním 52 km na jih.

Fagernes letiště Leirinn se nachází 9,6 km severozápadně od centra města.