Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fagernes Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fagernes Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fagernes Letiště miniguide

Autopůjčovna Fagernes Letiště
Půjčovna Aut Fagernes Letiště

Fagernes Letiště Leirin (VDB) je velmi malé letiště se nachází v severní obci Aurdal asi 10 km od Fagernes města.V souvislosti s odjezdy a příjezdy z Oslo je taxi nebo mikrobus z Fagernes Skysstasjon. Kromě místní autopůjčovny Hertz nabízí Fagernes, Europcar a autopůjčovny Avis na letišti.  V roce 2009 5.615 osob navštívil letiště bylo otevřeno v roce 1987.Během týdne lety letecké společnosti DOT DT 2 round-trip odjezdy z Osla a na neděli je odjezd. Zima 2009/2010 nabízí anglické cestovní kancelář Neilson charter z Londýn Gatwick do Fagernes. Fagernes letiště má kavárna s lehkým občerstvením a duty-free shopu.