Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Longyearbyen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Longyearbyen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Longyearbyen miniguide

Autopůjčovna Longyearbyen
Půjčovna Aut Longyearbyen

Longyearbyen je těžba uhlí město ležící západně od ostrova Špicberk, který patří do norského souostroví Svalbard v Severním ledovém oceánu. Svalbard je součástíNorska. Longyearbyen má přibližně 2000 obyvatel (2008), a je správním střediskem Svalbard.

Longyearbyen je jen 50 km úsek silnice, a nejdůležitějším dopravním prostředkem na ostrově je sněžném skútru a lodí. V létě je trajektové spojení na Barentsburgu, a v období květen až listopad je trajekt na pevninu.

Město má celou řadu kulturních aktivit a služeb, a v centru jsou restaurace, hotely / ubytování, obchody, sportovní centrum (s bazénem). V Longyearbyen, jsou zde i různé koncerty a zábavné akce po večerech, a město také hostí několik festivalů – včetně Blues Festival v říjnu a jazzový festival v únoru.

Turistické atrakce v Longyearbyenu je v první řadě, arktické přírodě a život v přírodě, ale také Svalbard muzeum stojí za návštěvu. Toto se nachází v Špicberky výzkumném parku, je přírodní a kulturní historie muzejní exponát artefaktů spojených s historií Svalbard je – stejně jako literatura, fotografie a umění.

To je také Norský polární institut a guvernéra historického časopisu.

Jiné atrakce ve městě, Svalbard kostel z roku 1957, Galleri Svalbard – stejně jako „Špicberky vzducholoď muzeum“ – který, s jeho výstava vypráví příběh tří vzducholodí, které se snažily dosáhnout severního pólu z Svalbard v brzy 1900.

Svalbard Letiště – Longyearbyen je. 6 km severozápadně od centra města, a má pravidelné spojení do letu z Osla a Tromsø.