Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Svalbard Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Svalbard Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Svalbard Letiště miniguide

Autopůjčovna Svalbard Letiště
Půjčovna Aut Svalbard Letiště

Svalbard Airport, Longyear (LYR) se nachází asi 5 km západně od Longyearbyenu. Existují autobusy mezi letištěm a městem. Arctiv Auto Rent AS auto je společnost, která je zastoupena na letišti. Na letiště má status jako světové nejsevernější letiště s pravidelných linkách.

138, 934 cestujících navštívil Svalbard letiště v roce 2009.Destinací, které může být dosaženo z letiště Tromsø a Oslo sloužil SAS a těžební lety do Ny-Ålesund a Svea.Dříve se stávalo lety s Aeroflotem do Moskvy. Po smlouvě mohou všichni žít svobodně na Špicberkách, což znamená, že letiště není pasové kontroly.  Svalbard letiště má kavárnu a bezdrátové připojení k internetu.