Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Grimstad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Grimstad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Grimstad miniguide

Autopůjčovna Grimstad
Půjčovna Aut Grimstad

Grimstad je město s cca. 20.000 obyvatel (2009), který je na jižním pobřeží Norska – konkrétně v Aust-Agder kraj. To přijal stav města v 1816, a příběh je úzce spjat se stavby lodí a námořní aktivity. Stále odvětví námořní dopravy a námořní příbuzných odvětví důležité pro město.

Grimstad jinak často nazýván „Poezie Ernes město“, protože v Norsku dva mezinárodně best-known autoři – Henrik Ibsen a Knut Hamsun v jejich vlastním způsobem ovlivnil města s jeho přítomností. Ibsen byl vyučený lékárna tady, když debutoval jako dramatik v roce 1850 – a Hamsun žil na farmě své praxi Nørholm od 1918 až do své smrti v roce 1952.

Grimstad městské muzeum má několik speciálních divizí, kde je „vlajkovou lodí“ je Ibsen muzeum, se nachází na Ibsen House (v ulici Henrika Ibsena, samozřejmě).Ibsen House (postaven v roce 1758) zahrnuje autentické lékárny od času Ibsen ve městě, a je v Norsku nejstarší Ibsen muzeum (otevřeno v roce 1916).Reimanngården (který také byl lékárník, který pracoval v Ibsen), je dřevo komplex v 1750s, jako je domy showroomů pro Grimstad umění asociace.

Z dalších oddělení muzea musí Grimstad námořní muzeum zmínil. Sídlí v bývalé loděnici.   A Dømmesmoen v Edenu, jen severně od centra, je norský zahradnické muzeum – s bývalou vládou zahradnické školy vedle. K dispozici je také krásný park, kde takové mohou zažít 500 let starý dub-Eden. Nedaleko je kostel Eden – kamenný kostel od 1100s, v oblasti, která jinak obsahuje řadu mohyl a jiných historických památek.

V lese v Edenu církev je v regionu nejvíce velkolepé etapa (venkovní) – Fjæreheia – postaven v bývalé žulové lomy. A to musí být samozřejmě uvedeno, že Grimstad, Norsko, norské město s nejvíce slunečných dní v roce, má krásné pláže i na západ a na východ od centra města.

Nejbližší letiště je letiště Kristiansand – Kjevik, což je o 34 km jihozápadně od Grimstad.