Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brønnøysund

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brønnøysund zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brønnøysund miniguide

Brønnøysund
Půjčovna Aut Brønnøysund

Bronnoysund nachází na jižním pobřeží kraje Nordland – konkrétně ve čtvrti South Helgeland. Tam jsou jen pod 5000 lidí z firmy, který se stal městem až v roce 2000.

Brønnøysunds nejslavnější orientační bod je z 258 metrů vysoký kopec Torghatten. To je především Torghatten přitažlivost, to je 160 metrů dlouhý a asi 20 metrů široká díra, která vede tunelem přes celou horu. Otvor není člověkem, ale příroda je vlastní práce, které byly provedeny v době ledové.

Jinak také většina dalších turistických atrakcí spojených s přírodou v okolí města. Souostroví je rájem, a také dlouhé pobřeží na pevnině nabízí mnoho idylických míst.Vzhledem k přírodní formě může být v rozsahu, aby si na pláž života na moři a vydat na pěší túru na stejném dni. Návštěva rekreační oblasti Černého HOPEN se také doporučuje.

Když přijde na jiné typy stránek, norské centrum akvakultury uvedené – a Hildur Urtearium (kde, kromě vzrušující bylinková zahrádka, mohou také ochutnat místní produkci potravin a vína). Oba jsou prostě mimo Brønnøysund.

Město je vlastní letiště, Brønnøysund letiště, nacházející se 2 km mimo centrum města.