Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stavanger Sola Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stavanger Sola Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stavanger Sola Letiště miniguide

Autopůjčovna Stavanger Sola Letiště
Půjčovna Aut Stavanger Sola Letiště

Stavanger letiště Sola (SVG) se nachází v obci Sola, 15 km jihozápadně od Stavangeru. Kyvadlová doprava z letiště jezdí mezi letištěm a Stavanger. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Hertz, Europcar, Sixt, Avis a rozpočet. Pick-up je velmi blízko k odbavovací hale.

V roce 3742, 153 cestujících v roce 2008, Stavanger letiště Sola, Norsko je třetím největším letištěm.Slunce bylo otevřeno v roce 1937, byl v Evropě druhým zpevněné dráhy. Z Stavanger letiště, podívejte se na 44 různých destinací, z nichž se devět národních a 35 mezinárodních. Některé populární destinací z letiště je OsloBergen,KrétaLondýnPisa a Říma. Má také významné vrtulník dopravy do az ropné plošiny v Severním moři. Letiště se chystá expandovat.  Stavanger letiště Sola má velmi dobrý výběr restaurací, jeden z nich je Kazatelna Rock Cafe, která se nachází ve 3. patře s dobrým výhledem a skvělý design. Má tax-free, bezdrátové připojení na internet, zasedací místnost a ATM. V srpnu 2009, se otevřel Rica Airport Hotel Stavanger, v blízkosti budovy terminálu.