Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sandnessjøen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sandnessjøen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sandnessjøen miniguide

Sandnessjøen
Půjčovna Aut Sandnessjøen

Sandnessjøen je město a administrativní centrum v Alstahaug obce, který se nachází v kraji Nordland. Město má 5.700 obyvatel (2009) a patří do regionu a krajiny Helgeland.

Sandnessjøen Alsten nachází na ostrově, která se nachází u úst Vefsnfjorden. Město je centrem a obchodním centrem pro vnější Helgeland a port volání v pobřežní plavbě ( Bergen – Kirkenes ).Z přístavu je trajektové spojení, mimo jiné Bodø.

Sandnessjøen mostem s pevninou přes 1,1 tisíc m dlouhý most Helgeland.

Trochu na jih od města pohoří „sedm sester“, který byl mezníkem pro celý region od nepaměti. Nejvyšší vrchol je Botnakrona, který měří 1072 m. „Sedm sester“, je oblíbenou turistickou atrakcí, která je vhodná pro pěší turistiku. Tam je značené stezce až do každého státu.

Jiné oblasti atrakce jsou Petter Dass muzeum, umístil právě u centra Sandnessjøen tím, že mírové loděnice Alstahaug, který je vyhledávanou rekreační oblastí.

Muzeum se věnuje básník kněz Petter Dass (1646 – 1707), a tady je stará fara z období kolem roku 1700, s výstavami, stejně jako relativně nové muzejní budovy (od roku 2007) s výstavní síň, muzejní obchod a kavárna.

Nejbližší soused je Alstahaug kostel, postavený v 1200s v mastek.

Sandnessjøen Letiště – Stokka nachází 11 km jihozápadně od centra města.