Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lakselv

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lakselv zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lakselv miniguide

Lakselv
Půjčovna Aut Lakselv

Lakselv je vesnice v Porsanger, který se nachází v kraji Finnmark. Obec má asi 2100 obyvatel (2009), a je hlava Porsangerfjord.

Lakselv vlastnosti a Finnmark kraj je velký sever-norské přírody, a v rámci komunity, jsou také části náhorní plošiny Finnmark. Můžete zkusit sobí pes sáňkování a sáňkování. Finnmark je také rybářský ráj pro každého, kdo má rád rybaření a outdoorové aktivity, a Porsangerfjord můžete také jít na safari nebo pečeti krále krab rybářská loď.

Finnmark se nachází na sever od polárního kruhu, a skvělé místo pro zažít půlnoční slunce v létě, a severní světla v zimě.

15 km severně od Lakselv – E6 North Cape – je Stabbursnes dům a muzeum. To je informace o přírodní a kulturní historie Laponsko, a otázky týkající se roviny, říční údolí, fjordy a pobřeží. Oblast je také Stabbursdalen národní park a přírodní rezervace Stabbursnes s jeho unikátní ptáků a rostlin.

Lakselv je důležitým dopravním uzlem a E6 prochází vesnicí. Z Lakselv je také Highway 98 na BRU Tana. Kromě toho, letiště Lakselv Letiště – Banak (také známý jako North Cape letiště) 3 km severně od centra města.