Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Lakselv

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lakselv zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lakselv miniguide

Lakselv

Půjčovna Aut Lakselv

Lakselv je vesnice v Porsanger, který se nachází v kraji Finnmark. Obec má asi 2100 obyvatel (2009), a je hlava Porsangerfjord.

Lakselv vlastnosti a Finnmark kraj je velký sever-norské přírody, a v rámci komunity, jsou také části náhorní plošiny Finnmark. Můžete zkusit sobí pes sáňkování a sáňkování. Finnmark je také rybářský ráj pro každého, kdo má rád rybaření a outdoorové aktivity, a Porsangerfjord můžete také jít na safari nebo pečeti krále krab rybářská loď.

Finnmark se nachází na sever od polárního kruhu, a skvělé místo pro zažít půlnoční slunce v létě, a severní světla v zimě.

15 km severně od Lakselv – E6 North Cape – je Stabbursnes dům a muzeum. To je informace o přírodní a kulturní historie Laponsko, a otázky týkající se roviny, říční údolí, fjordy a pobřeží. Oblast je také Stabbursdalen národní park a přírodní rezervace Stabbursnes s jeho unikátní ptáků a rostlin.

Lakselv je důležitým dopravním uzlem a E6 prochází vesnicí. Z Lakselv je také Highway 98 na BRU Tana. Kromě toho, letiště Lakselv Letiště – Banak (také známý jako North Cape letiště) 3 km severně od centra města.

Čeština