Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Egersund

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Egersund zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Egersund miniguide

Autopůjčovna Egersund
Půjčovna Aut Egersund

Egersund se nachází na jihozápadním pobřeží země – v jižní části kraje Rogaland, nedaleko hranic se sousedními kraji Vest-Agder. (Přibližně 40 minut jízdy autem odStavangeru. )Egersund má asi 10.000 obyvatel (2009), a správní centrum v obci Egersund.

Je vyroben archeologické objevy ukážou, že lidé žili v této oblasti Egersund od doby kamenné – a na konci 1200.tallet tam byly dva kostely zde. Egersund má status města od roku 1798.

Egersund má jednu z největších koncentrací městské dřevěných staveb v Norsku – a jsou proto charakterizovány jako antikvář chráněné. Mezi další atrakce existuje několik muzeí, zejména je třeba zmínit: Dalane Folk Museum (Muzeum místní historie regionu údolí, Egersund je součástí) a Egersund Fayancemuseum (dokumentovat města tradičních výrobních fayance a kameniny).

Velmi zvláštní atrakcí je Stop Přečtěte Einan – více než 1000 let starý kamenný kruh kousek od centra, které bylo ve srovnání se slavnou Anglie „Stonehenge“ (ale v mnohem menší verze).

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště, který se nachází 69 km severo-západně od Egersund.