Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Namsos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Namsos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Namsos miniguide

Namsos
Půjčovna Aut Namsos

Namsos je pobřežní město ležící v čele oblasti Namsen Nord-Trøndelag kraj. Město má 9.400 obyvatel (2009), a je důležitým obchodním centrem pro region. Okolní Namsos několik nižších vrcholů, které jsou populární destinací – včetně horských Bjørumsklompen (114 m). Z vrcholu je nádherný výhled na město. Město bylo založeno v roce 1845, když první industielle dřevo operace začala. Dnes, pouze jeden mlýn zůstává v provozu.

Dnes Namsos je možná nejlépe známý jako skála a kultura – s jeho populární každoroční rockový festival.

Turistických atrakcí ve městě je „Spillum Dampsaga a hoblování – Norské muzeum pila“ je populární turistickou destinací. Jedná se o živé muzeum a průmyslové dědictví. I Oblastní galerie stojí za návštěvu, umělecká galerie se nachází v Namsos kultury. Outdoor je skvělý sochařského parku.

Namdal muzeum také má mnoho návštěvníků – muzeum pod širým nebem, která se nachází 1,5 km mimo centrum města, které má několik starších budov od roku 1700 – a 1800. K dispozici je také nemocnice muzejní expozice.

Oasis je prohlídka přijatá opatření v Namsos pro celou rodinu. To je jedna z největších v severní Evropě koupališť v horách, s vodní skluzavkou, jacuzzi, tělocvična, kavárna atd.

Regionální letiště Namsos letiště – Høknesøra nachází 4 km východně od centra města.