Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Leknes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Leknes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Leknes miniguide

Leknes
Půjčovna Aut Leknes

Leknes je město v severním Norsku, který se nachází v obci Leland v kraji Nordland v Norsku. Leknes má 2.660 obyvatel (2009), a přijal stav města v roce 2002. Město je důležité obchodní centrum pro západní Lofoten, a je jedním z nejdůležitějších přístavů severu, které jsou často navštěvované výletní lodě.

Leknes má velký severní Norská krajina se strmými horami, moře, útesy a bílé písečné pláže. Zde návštěvníci mají nejlepší příležitosti k rekreaci, rybolov a turistika v horách Lofoten.

Mezi 26 17.května Července dostanete půlnoční slunce, a člověk může v zimě (za jasného počasí), viz severní světla – velmi zvláštní přírodní úkaz na severním Norsku.

Leknes má studnu-vyvinul služby s obchody a nákupní centra, restaurace / kavárny, sportovní park a koupaliště.

14 km severně od Leknes najít turistickou atrakcí „Lofotr Viking muzeum“ se nachází na Borg.

Tady je rekonstrukce hlavní budovy – Chieftain palác – která se nachází od Viking éry, a návštěvníci nahlédnout na to, jak žili Vikingové a žil. Kromě toho, můžete si vzít na výlet lodí s vikingské lodě, viz ukázky řemesel, a v srpnu muzeum hostí populární Viking festival.

Města letiště – letiště Leknes – nachází 2 km severně od centra města.