Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hammerfest

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hammerfest zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hammerfest miniguide

Hammerfest
Půjčovna Aut Hammerfest

Hammerfest se nachází v kraji Finnmark v severním Norsku, a má přibližně 9.500 obyvatel (2009).Město je lokalizováno na Kvaløya, který je spojen s pevninou mostem Kvalsund.

Hammerfest je na světě nejsevernější měst, a za polární kruh. Mnoho turistů, kteří navštíví město v létě, proto zažijete půlnoční slunce. Hammerfest je také jedním z nejstarších měst v severní Norsko, a se stal městem v roce 1789.

Z Hammerfest je trajektové spojení na různých místech v severním Norsku, a město je také přístav pro Hurtigruten (který cestuje mezi Bergen a Kirkenes ).

Města turistické atrakce jsou v prvé řadě povahu arktických hor pobřeží a fjordy, stejně jako řezání hospodářství s jeho krásné ostrovy. Kromě toho, že dobré možnosti pro rybaření a vodní sporty a celou řadu volnočasových aktivit.

Jiné slavné turistické atrakce patří Hammerfest kostel z let 1961 – s jeho výraznou architekturou, kostel svatého Michaela v letech 1958 – svět je northernmost katolické církve a Meridian sloupce   (Známé jako „Struve podpora Meridian“) – památka z roku 1856 v upomínku na první mezinárodní měření Země má tvar a velikost.Památník je uvedena na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Dalším lákadlem je Muzeum obnovu, což je historické muzeum, které dokumentuje důsledky nucené evakuace během 2 Druhá světová válka a rekonstrukce regionu v poválečném období.

Město je regionální letiště – letiště Hammerfest – je 3,5 mil na sever od centra města.