Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Hammerfest

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hammerfest zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hammerfest miniguide

Hammerfest

Půjčovna Aut Hammerfest

Hammerfest se nachází v kraji Finnmark v severním Norsku , a má přibližně 9.500 obyvatel (2009).Město je lokalizováno na Kvaløya, který je spojen s pevninou mostem Kvalsund.

Hammerfest je na světě nejsevernější měst, a za polární kruh. Mnoho turistů, kteří navštíví město v létě, proto zažijete půlnoční slunce. Hammerfest je také jedním z nejstarších měst v severní Norsko, a se stal městem v roce 1789.

Z Hammerfest je trajektové spojení na různých místech v severním Norsku , a město je také přístav pro Hurtigruten (který cestuje mezi Bergen a Kirkenes ).

Města turistické atrakce jsou v prvé řadě povahu arktických hor pobřeží a fjordy, stejně jako řezání hospodářství s jeho krásné ostrovy. Kromě toho, že dobré možnosti pro rybaření a vodní sporty a celou řadu volnočasových aktivit.

Jiné slavné turistické atrakce patří Hammerfest kostel z let 1961 – s jeho výraznou architekturou, kostel svatého Michaela v letech 1958 – svět je northernmost katolické církve a Meridian sloupce   (Známé jako „Struve podpora Meridian“) – památka z roku 1856 v upomínku na první mezinárodní měření Země má tvar a velikost.Památník je uvedena na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Dalším lákadlem je Muzeum obnovu, což je historické muzeum, které dokumentuje důsledky nucené evakuace během 2 Druhá světová válka a rekonstrukce regionu v poválečném období.

Město je regionální letiště – letiště Hammerfest – je 3,5 mil na sever od centra města.

Čeština