Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Badalona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Badalona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Badalona miniguide

Autopůjčovna Badalona
Půjčovna Aut Badalona

Badalona patří k provincii Barcelona v severovýchodní části Španělska a je přístavní město hraničit se Středozemním mořem.Ve městě se nachází na břehu řeky Besos a je to jen 10 km od hlavního města provincie Barcelona na jihu. S počtem obyvatel nad 220 000 (2009), Badalona je třetí největší město v provincii. Badalona byla postavena na troskách římské v 10. století a je jedním z nejstarších měst v regionu Katalánska.

Stejně jako ostatní města podél španělského pobřeží Středozemního moře, Badalona je překrásné letovisko s palmami a pláží 6 km. V centru se nachází mnoho obchodů, kaváren a restaurací, kromě zajímavostí a památek. Vzhledem k jeho věku, je možné navštívit několik historických památek, včetně kláštera Sant Jeroni de la Murtra od 1300s. Muzea Rímn je věnována pozůstatky římských lázní a městských hradeb, stejně jako umělecké předměty.

Barcelona letiště je asi. 25 km jižně od Badalona a je druhým největším letištěm ve Španělsku.