Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Salamanca

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Salamanca zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Salamanca miniguide

Autopůjčovna Salamanca
Půjčovna Aut Salamanca

Salamanca je hlavním městem provincie stejného jména a patří do oblasti Castilla y León na severozápadě Španělska. Populace byla odhadnuta na cca. 155 000 v roce 2008, a to je něco málo přes 200 km od hlavního města Madridu na jihovýchodě.Salamanca se nachází asi 100 km východně od hranice s Portugalskem a nachází se na řece Tormes.Jeho historie sahá až před narozením Krista, jak město bylo zajato Hannibal v roce 220 př.nl Kr.

Salamanca je pravděpodobně nejlépe známý pro mít nejstarší univerzity ve Španělsku, která byla založena v roce 1220 Protože jeho dlouhé historie, mnoho starých budov vidět ve městě, včetně několika kostelů jako dvě katedrály od 1100s a 1500s. Náměstí Plaza Mayor je od 1200s a historické čtvrti je uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO. Salamanca nabízí několik muzeí umění spolu s muzeem o býčích zápasech a dalších historických muzeí.

Salamanca Letiště se nachází cca. 15 km mimo město.