Autopůjčovna Portugalsko

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Portugalsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Portugalsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Portugalsko miniguide

Portugalsko

Půjčovna Aut Portugalsko

Portugalsko (10,7 milionů obyvatel v roce 2009) se nachází v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. To je ohraničené Španělskem na východ a na sever, a má pobřeží u Atlantského oceánu na jih a západ.Portugalsko patří na Azorských ostrovech souostroví a turistøya Madeira v Atlantiku.

Země je nejdelší řeka Tagus, která teče z Španělsko na východě k Atlantskému oceánu na západ.

Portugalsko má kopcovitý terén severně od Tagus a pláně na jihu. Na východě – hranice se Španělskem – je Portugalsko nejvyšší pohoří, Serra da Estrela.Země má mírné středomořské podnebí, kde se nejjižnější části země, je teplejší a sušší léta a mírnější zimy než severních oblastí.

Hlavního města Lisabonu , země je největší město s 500.000 obyvateli (2008).Lisabon se nachází na západním pobřeží – kde řeka Tagus teče do Atlantského oceánu.Ve městě se nachází na sedmi pahorcích, a mezi nejoblíbenější turistické atrakce najdete pevnost Torre de Belém, stejně jako středověký hrad Castelo de Sao Jorge.Město také národní divadlo, operu, muzea a jeden z největších městských parků.

Jiných hlavních měst v Portugalsku, Porto , Coimbra, Braga, Faro , Portimao, Evora a Leiria.

Země má významný cestovní ruch – zejména na pobřeží Algarve na jihu. Má krásné, dlouhé písečné pláže, fantastické skalní útvary, zvoucí plavání. Algarve má rovněž 3000 hodin slunečního svitu za rok.

Hlavní letiště v Portugalsku Aeroporto de Lisabon , který se nachází 4 km severovýchodně od hlavního města.Je to jedno z největších letišť v jižní Evropě.

Levnaautopujcovna.cz nabízí širokou škálu autopůjčovny v Portugalsku za nízké ceny. Některé půjčovny aut porovnání nejpopulárnějších destinací Faro a Lisabon jsou Avis, nabídka, Europcar, National a Alamo.

Čeština