Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lisabon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lisabon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lisabon miniguide

Autopůjčovna Lisabon
Půjčovna Aut Lisabon

Hledáte nejlevnější autopůjčovny v Lisabonu? Čas i peníze lze ušetřit rezervováním pronájmu auta před odjezdem. Mnoho cestovatelů upřednostňuje vyzvednutí vozidla na letišti, ale k dispozici je také možnost půjčení auta ve městě, pokud vám tato možnost vyhovuje více. S pronajatým autem v Lisabonu můžete svobodně podniknout příjemný výlet a/nebo krátké výlety po regionu – to vše vlastním tempem. 

Obecné informace o Lisabonu

Lisabon je hlavní a největší město Portugalska. Nachází se u ústí řeky Tagus u Atlantického oceánu a je největším přístavním městem země. Město (včetně jeho předměstí) čítá celkem 2.9 milionu obyvatel, zatímco v centru města žije 680 000 obyvatel. Lisabon se rozprostírá na sedmi kopcích u řeky. 

Jednou z dominant Lisabonu je Cristo Rei, socha Krista podobná té v Rio de Janeiro. Socha je vysoká 100 metrů a nabízí dobrý výhled na město. Také lze vylézt na vrchol Santa Justa Lift a objevit další skvělé místo s výhledem. Lisabon má řadu krásných historických budov a mezi ty nejznámější patří věž Belém z roku 1521 a klášter Mosteiro dos Jerónimos z roku 1496. Obě stavby patří mezi nejlepší ukázky manuelského stylu architektury. Kromě toho jsou zapsány na Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, a to díky svému významu během zlatého věku portugalských objevů. 

V Lisabonu nabízíme široký výběr půjčoven, které jsou vhodné pro jakýkoli rozpočet. Mezi vozy, které máme k dispozici, patří Toyota Avensis, Volkswagen Lupo, Ford Fiesta, Ford Mondeo a Mercedes Minibus. Všechny ceny za půjčení auta zahrnují bezplatné kilometry. 

Letiště

Mezinárodní letiště nese název Lisbon-Portela Airport (LIS) a nachází se 5 km (3.10 mil) severně od centra města. Řada známých autopůjčoven má na letišti své pobočky – mezi nimi najdete společnosti Avis, Hertz, Goldcar a Enterprise. 

Ceny autopůjčoven v Lisabonu jsou obecně nižší než třeba ve Velké Británii a stejně tak pohonné hmoty jsou levnější. 

Doprava

Řízení v centru Lisabonu se však může stát chaotickým a stresujícím zážitkem. Styl jízdy je poněkud odlišný od toho našeho. Docela náročné může být navíc nalezení volného parkování. Dobrým řešením je zaparkovat těsně před centrem města a pro zbytek cesty využít výhod veřejné dopravy. 

Tipy na cesty

Pronájem automobilu nabízí příležitost vidět maximum z Portugalska, neboť vzdálenosti mezi místy nejsou nijak děsivé. Lisabon se nachází 280 km (173.9 mil) severně od známé turistické destinace Faro na pobřeží Algarve (na samém jihu země) a je vzdálen přibližně 400 km (248.5 mil) od severní hranice se Španělskem

Oblíbenou volbou je cesta do krásného města Sintra, které leží 33 km (20.5 mil) severozápadně od Lisabonu. Sintra je známá svou romantickou architekturou a je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Ve měste možné navštívit zříceninu hradu „Castelo dos Mouros“, která se nachází na vrcholu vysoké hory. Hrad byl postaven v 8. století. 

Na pobřeží Atlantiku – přibližně 12 km (7.4 mil) západně od Sintry – můžete navštívit jednu z několika příjemných pláží, například krásnou „Praia Grande“. Je známá svými skvělými možnostmi pro surfování a dalšími vodními sporty. Podél Praia Grande se nachází vhodné možnosti pro parkování a hned vedle parkoviště najdete malé obchody se suvenýry, kavárny a plážové bary. 

Další možností, pokud toužíte po koupání, je jet do malého města Costa de Caparica, které se nachází jen 17 km (10.5 mil) od Lisabonu. Nekonečné bílé písečné pláže jsou příjemným místem pro opalování a vodní aktivity. Místo je také výborně přizpůsobeno pro turisty – poblíž se nacházejí kavárny, bary a restaurace. V okolí pláže je také několik surfařských škol.