Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rio De Janeiro

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rio De Janeiro zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rio De Janeiro miniguide

Autopůjčovna Rio De Janeiro
Půjčovna Aut Rio De Janeiro

Rio de Janeiro Brazílie je druhým největším městem a počet obyvatel města 6600000 (2007).Včetně metropolitní region, počet měří na téměř 12 milionů v roce 2007.Rio de Janeiro se nachází na pobřeží na jihu a na hranicích Atlantického oceánu. Město bylo hlavním městem země až do roku 1960, kdy Brasília vzal svůj stav.

Rio de Janeiro je velmi známé pro své krásné přírodní přístav a příjemné pláže Copacabana a Ipanema. Mnoho placení návštěvy jedné nebo několika městských parků, a 38-metr vysoká socha Krista na vrcholu hory Corcovado je orientační bod pro oba Rio de Janeiro a Brazílie. Hlavní turistickou atrakcí je karneval každoročně přijato 40 dní před Velikonocemi.

Existuje několik letiště v Rio de Janeiru, a to i pro vnitrostátní lety a vojenských letištích. Mezinárodní letiště Galeao mezinárodní letiště se nachází 20 km severně od města, ze kterého jsou lety do Evropy a Spojených států.