Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brasilia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brasilia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brasilia miniguide

Brasilia
Půjčovna Aut Brasilia

Brasilia je hlavním městem Brazílie, hraničit s Atlantským oceánem na východě.Hlavní město se nachází v savana oblasti ve středu země, a pobřežního města Rio de Janeiro se nachází téměř 1000 km jihozápadně od hlavního města.Brasília byla postavena na konci 1950 a je známé pro své moderní architektury. V roce 2008, populace Brasilia měřené na 2 500 000

Architekt Oscar Niemeyer je za mnoho z jeho moderních a krásných budov, katedrály Nossa Senhora Aparecida, jeden z jeho mistrovských děl navštívit na severu Brasilia. Jeden z nejnavštěvovanějších atrakcí ve městě, JK Memorial. Toto je hrob bývalého prezidenta Juscelino Kubitschek, který začal stavět projekt v roce 1956. Jinak je to stojí za to navštívit do ZOO Jardim Zoológico de Brasília či některému z jejích mnoha muzeí.

Mezinárodní letiště Brasilia – Presidente Juscelino Kubitschek je jméno hlavního města je letiště, která se nachází asi 11 km mimo centrum města.