Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brazílie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brazílie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brazílie miniguide

Brazílie
Půjčovna Aut Brazílie

Brazílie – o celkové ploše 8,5 milionu km2 a téměř 200 milionů lidí – Jižní Amerika je největší zemí, a to jak v rozsahu a v populaci. Je vázán na dalších 10 zemích, kromě, že má dlouhé pobřeží u Atlantského oceánu. Je to jediná země na kontinentu Jižní Ameriky, které mají portugalské jako oficiální jazyk.

Podnebí v Brazílii je většinou tropické – s výjimkou jihu, kde je mírné. Severní část země je jinak dominuje obří deštného pralesa kolem Amazonky, svět je nejvíce vody-bohaté řeky. Dál na jih země, tam je několik hlavních horských pásem, a zde také Paraná River – který teče na přes Paraguay a Argentina – jejich zdroje.Brazílie je nejvyšší hora – Pico de Neblina (2994 m) – je však na dalekém severu, blízko hranic s Venezuelou.

Jeden z největších atrakcí je národní park Iguacu – která je spojena s národním parku Iguazu v Argentině, která je hranice. Oba parky jsou na seznamu světového dědictví UNESCO.

Město Brasilia je cca. 2,2 milionu obyvatel, ale je daleko od největší město země.Dva nejlidnatější metropole jsou totiž São Paulo (pop. 11000000) a Rio de Janeiro(6.200.000 obyvatel).Ta je Brazílie je nejpopulárnější turistická města – slavný mimo jiné, jeho roční karneval a pláže Copacabana a Ipanema.

Brazílie má několik hlavních letišť – včetně Galeao v Rio de Janeiru (největší) a Congonhas v Sao Paulu.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem automobilu ve většině velkých měst v Brazílii a na hlavních letištích. Rezervace levného pronájmu auta přes Levnaautopujcovna.cz.