Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Belo Horizonte

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Belo Horizonte zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Belo Horizonte miniguide

Autopůjčovna Belo Horizonte
Půjčovna Aut Belo Horizonte

Belo Horizonte je hlavní město regionu Minas Gerais a metropolitní oblast je třetí největší v Brazílii. Obyvatel města bylo naměřeno v roce 2009 na více než 2,4 milionu, a toto číslo vzroste na téměř 5,4 milionu při počítání na okolí. Belo Horizonte se nachází v jihozápadní Brazílie, asi 500 km od západního pobřeží a Atlantského oceánu.Belo Horizonte byl první umělý město v Brazílii a byl postaven v 1890s.

Město má mnoho prostranství a parků, a mřížka je čtverec, takže je snadné najít. Belo Horizonte je živé město, které je známé pro svou pulsující noční život a svými nesčetnými bary a diskotéky. To také konají různé slavnosti každý rok, včetně velkého karnevalu v únoru a Mezinárodní festival krátkých filmů a Mezinárodní divadelní festival. Ostatní atrakce jsou umělé jezero Pampulha a muzeí, jako například Museu Histórico Abilio Barreto o jeho historii.

Tancedo Neves / omezit Mezinárodní letiště se nachází asi 40 km od města Belo Horizonte.