Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sao Paulo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sao Paulo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sao Paulo miniguide

Autopůjčovna Sao Paulo
Půjčovna Aut Sao Paulo

Sao Paulo se nachází v jihovýchodní části Brazílie, pouhých 50 km od pobřeží Atlantského oceánu.Město je hlavním městem státu se stejným názvem a je největší město s populací přes 11 000 000 (2009). Tento údaj je São Paulo také největším městem v Latinské Americe. Sao Paulo je Brazílie nejdůležitější ekonomické centrum a je jedním z předních světových kulturních měst.

São Paulo má mnoho etnických skupin, a tak má různorodou kulturu. Město je známé pro mít celou řadu restaurací a servírování jídla z celého světa. Existuje mnoho zajímavostí k návštěvě tu a město je plné zajímavých muzeí. Muzeum zoologie da USP je muzeum o zvířatech, zatímco Museu de Arte de São Paulo je velké a renomované muzeum umění. Sao Paulo nabízí také vynikající obchodní plochy a mnoho divadel, a mnoho parků a historických budov.

Sao Paulo Guarulhos mezinárodní letiště se nachází 25 km mimo město, zatímco Congonhas-Sao Paulo letiště se nachází 8 km a létání pouze na domácím trhu.