Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sao Paulo Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sao Paulo Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sao Paulo Letiště miniguide

Autopůjčovna Sao Paulo Letiště
Půjčovna Aut Sao Paulo Letiště

Sao Paulo / Guarulhos – guvernér André Franco Montoro Mezinárodní letiště (GRU) leží 25 km severovýchodně od Sao Paulo. Není tam žádná kyvadlová doprava mezi centrem Sao Paulo a na letiště. Kromě místní půjčovny jako Avis, Budget, Hertz a Thrifty zde zastoupeny.  21.607.303 cestujících navštívil Sao Paulo letiště v roce 2009, která je největší v Brazílii, pokud jde o počtu cestujících.Mezinárodní trase síť je velmi dobrá s přímými lety do jiných jihoamerických zemích, na asi 12 různých destinací v Evropě, 11 v USA a také do měst v Africe, na Středním východě av Asii.To je hlavní základnou pro brazilské společnosti TAM a GOL. Tam jsou plány pro nový terminál být postaven tak, aby kapacita může být zvýšena na 29 milionů cestujících za rok.  Řada obchodů, jíst-pít místa na letiště Sao Paulo, není dobré ve vztahu k tomuto je zde velké letiště, ale nejzákladnější ploutve. Ostatní zařízení patří banka, pošta, zdravotní a farmacie, VIP a business třídě dlouho. Sao Paulo Airport Marriott Hotel a Hotel Monaco Residence se nachází na letišti.