Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rio De Janeiro Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rio De Janeiro Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rio De Janeiro Letiště miniguide

Autopůjčovna Rio De Janeiro Letiště
Půjčovna Aut Rio De Janeiro Letiště

Rio de Janeiro / Galeao – Antonio Carlos Jobim Mezinárodní letiště (GIG) se nachází 20 km severně od Rio de Janeiro. To je pojmenované po brazilský hudebník Antonio Carlos Jobim, ale v první řadě tzv. Galeao mezinárodní letiště. K dispozici je kyvadlový autobus, který jezdí každou hodinu od letiště a zastaví se u velkých hotelů. Autopůjčovna společností, které jsou na letišti jsou Avis, Hertz a lokalizovat. 11796413 cestující navštívil Rio de Janeiro v roce 2009 letiště, které je druhým největším počtu cestujících v Brazílii. To by mělo být nyní rekonstruován a byl přeřazen do 2014 FIFA World Cup. Z letiště je přímé lety do 18 různých zemí, především do dalších měst v Jižní Americe.  Rio De Janeiro letiště má splňující řadu restaurací, barů, kaváren a obchodů. Ostatní zařízení patří banky, dětské pokoje, lékáren a nemocnic. Existují dva hotely na letišti, je to Luxor Hotel a Hotel Pousada.