Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Venezuela

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Venezuela zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Venezuela miniguide

Autopůjčovna Venezuela
Půjčovna Aut Venezuela

Republiky Venezuela se nachází v severní části Jižní Ameriky, a má 26,8 milionu obyvatel (2009). Země má pobřeží na pobřeží Karibského moře na severu, Atlantským oceánem na východě, v Perském zálivu a Venezuela Maracaibo Lake.

Venezuela hranice Guyana do země, jinde na východě, Brazílie na jih a Kolumbie na západě.

Země má rozmanitou krajinou – s Andách v severozápadu, a podél karibském pobřeží na severu. Nejvyšší bod je Pico Bolívar, která je 5007 m. V opačném případě země se sestává většinou z Vysočiny a lavsletter.   Plateau v jihovýchodní části Venezuela má největší turistická atrakce: Foss pád Salto Angel – nejvyšší na světě (978 metrů).

Venezuela má velké části tropické klima s horkými a vlhké počasí, hodně z roku.

Caracas leží na severu země – cca. 10 km od Karibiku. Caracas má 3,1 milionu obyvatel (2008), a Venezuela je administrativním, hospodářským a kulturním centrem.

Město má mnoho muzeí a divadel, stejně jako dobré nákupy.

Jiná hlavní města v Venezuela Maracaibo, Barquisimeto, Valencia a Maracay.Země je nejdůležitější přístav města jsou Maracaibo a Cabimas.

Ostrov Margarita leží v Karibském moři, severovýchodně od Caracasu, a země je nejoblíbenější turistickou destinací – s bílým pískem pláže podél pobřeží. Má také krásné paláce, kostely, nádherné scenérie a rušný noční život s diskotékami a kasina.

Venezuela je hlavní letiště je Simón Bolívar mezinárodní letiště, který se nachází 20 km od centra hlavního města Caracasu.

Zkuste náš vyhledávač a získat překvapivě nízké ceny uvedené na pronájem auta ve Venezuele. Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů, dostanete od nás neomezený počet kilometrů v ceně.

Autopůjčovna – destinace