Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Caracas

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Caracas zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Caracas miniguide

Autopůjčovna Caracas
Půjčovna Aut Caracas

Caracas je hlavním městem Venezuely – a je hustě obydlené město s 1,7 milionu obyvatel (3,6 milionů EUR, na předměstí jsou zahrnuty).Caracas leží na severu země, 1.000 m nad mořem – a cca. 12 km jižně z Karibiku, kde najdeme hlavního přístavního města: La Guaira.

Byl to Španělé, kteří založili v roce 1567 Caracas, ale velké zemětřesení v roce 1812, většina domů z města nejčasnější historii zničena. Caracas katedrála, postavená v roce 1594, dělal, nicméně – a je dnes hlavní město je hlavní atrakcí. Hodně z přestavěného města reprezentovat jinak neoklasicistním stylu.

Jiné populární atrakcí národního mauzolea Panthéon zmínil. To je inspirována podobnými strukturami v Římě a Paříži – a byla postavena v roce 1874 přes zříceniny starého kostela, který byl zničen v 1812 zemětřesení.Také, zrekonstruovaný dětský domov národního hrdiny Simona Bolívara (1783-1830) patří mezi nejoblíbenější destinace.

Mezinárodní letiště Aeropuerto Internacional de je Maiquetía Simón Bolívar se nachází v pobřežním městě Maiquetía, ca. 30 km severozápadně od Caracasu.