Autopůjčovna Kolumbie

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Kolumbie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kolumbie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kolumbie miniguide

Autopůjčovna Kolumbie

Půjčovna Aut Kolumbie

Kolumbijská republika se nachází na severozápadním cípu Jižní Ameriky a má 45,6 milionu obyvatel (2009). To hraničí s Panamou a Tichým oceánem na západě Karibského moře na severu, Venezuela na východ, stejně jako Brazílie , Peru a Ekvádoru na jihu.Kolumbie je úředním jazykem je španělština.

Krajina je rozmanitá a skládá se z pouště, deštné pralesy, bažiny, savany, hory a zálivy s bílými písečnými plážemi podél pobřeží. Části roviny Amazonie se nachází v Kolumbii, a tady jsou rozmanité flóry a fauny. V zemi je nejvyšší vrchol hory je sněhu-limitován Pico Cristóbal Colón – jako součást Sierra Nevada de Santa Marta, a opatření 5775 m.

Kolumbie má většinou horké tropické podnebí, ale teplota klesá, tím vyšší je horské scenérie přijedete. Tato země zažívá období dešťů od května do listopadu.

Základní kapitál Bogota leží v zemi a má 7,3 milionu obyvatel (2009).Město je hlavním hospodářským a průmyslovým centrem Kolumbie, a má mnoho muzeí, divadel, galerií, parků a památek.

Jiná hlavní města v Kolumbii: Cali, Tuluá, Medellin a Baranquilla. Pobřežního města Santa Marta a Cartagena přístavní město je také populární turistické destinace.

Kolumbie má 8 mezinárodních letišť, které se nachází v těsné blízkosti nejlidnatějších měst. Letiště Bogota – El Dorado International Airport se nachází 13 km západně od hlavního města.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem aut v Kolumbii na výše letištích a většiny velkých měst a turistických destinací.

Oblíbené destinace

Čeština