Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ekvádor

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ekvádor zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ekvádor miniguide

Autopůjčovna Ekvádor
Půjčovna Aut Ekvádor

Ekvádor se nachází v severozápadní Jižní Ameriky – přímo na rovníku, a má 14,6 milionu obyvatel (2009). Země pobřeží k Tichému oceánu na západ, hraničit Kolumbiena severu a Peru na východě a jihu.Země také obsahuje Galapágy v Tichém oceánu, který se nachází 1000 km západně od pevniny.

V krajině se skládá přibližně z vysočiny na severu, pobřežních oblastí na západě a tropické deštné lesy na východě. Nejvyšší bod je Chimborazo, což je 6267 m. Ekvádor má tropické podnebí v nížinách na pobřeží Pacifiku a mírné klima na Vysočině.

Kapitál Quito leží v severní části Vysočiny – 2800 m – a má zhruba 1,4 milionu obyvatel.Quito Ekvádor je druhým největším městem po Guayaquilu.

Město leží na úpatí aktivní sopky Pichincha, a od centra může mít lanovka „TelefériQo“ až vyhlídka na sopky východní straně. Staré Město v Quito seznamu Světového dědictví UNESCO, s několika dobře-dochovaných historických kostelů a budov.

Země je největší město je Guayaquil, nachází 250 km jihozápadně od hlavního města. Město má 2,6 milionu obyvatel (2009), a se nachází v blízkosti pobřeží Tichého oceánu. Guayaquil, země je hlavní přístav, a je také důležitým obchodním centrem.

Jiná hlavní města v Ekvádoru: Cuenca, Ambato, Portoviejo, Machala a Loja.

Ekvádor má několik mezinárodních letišť. Nejvíce frekventovaných je Mariscal Sucre International Airport (hlavní město Quito), a José Joaquín Olmedo International Airport (v Guayaquil).

Hledat a najít leieil v dnešním Ecudador pomocí vyhledávače výše. Pořadí se provádí ve 3 snadných krocích, a netrvá déle než 5 minut

Autopůjčovna – destinace