Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Quito

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Quito zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Quito miniguide

Autopůjčovna Quito
Půjčovna Aut Quito

Quito je hlavní město Ekvádoru a má centrální polohu v severní části země.Město se nachází v bujné údolí na úpatí sopky Pichincha. Quito leží 20 km jižně od rovníku, ale vzhledem k výšce je příjemné klima v hlavním městě. To je druhé největší město v Ekvádoru, av roce 2008 populace byla měřena na téměř 1 400 000 Město bylo založeno Španěly v roce 1534, což Quito k nejstarším v Latinské Americe hlavního města.

Ačkoli oblast byla podrobena silné zemětřesení několikrát, tam je mnoho historických památek zde. Quito bylo založeno na ruinách Inca, a staré město je proslulé atrakce na náměstí Plaza de la Independencia a katedrály od 1500s. V roce 1978 to bylo první město, které byla uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO.Quito se může pochlubit botanické zahrady a muzea vedle lanovky, která vede až k sopce Pichincha.

Mariscal Sucre Mezinárodní letiště se nachází cca. 8 km mimo město.