Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Machala

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Machala zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Machala miniguide

Autopůjčovna Machala
Půjčovna Aut Machala

Machala je město, které patří do provincie El Oro, západně od Ekvádoru. Machala je téměř úplně na jihu, na západním pobřeží, kde je země sousedící s Tichým oceánem a resort přístav nachází v Puerto Bolivar, který se nachází cca. 7 km jižně od Machala. Tato města vypouštění do zátoky Guayaquil, a to je asi 140 km na největší město země, Guayaquil, která se nachází v čele zálivu. Machala se nazývá „svět je banán kapitál“, protože jeho významnou roli jako vývozce banánů. V roce 2007 se počet obyvatel téměř 200 000

Přezdívku „svět je banán kapitál,“ je podporován socha muže s banánem clusteru, který je na hlavní silnici kousek od centra města. Isla del Amor, což znamená láska ostrov, je slavná přitažlivost v této oblasti s impozantní ptačí život. Zájemci si mohou pronajmout kanoe a navštívit ostrov na turné v zájmu nebo v zájmu studovat ptáky. V září svět-slavný soutěž krásy a festival Reina Mundial del Banano místo.

Tam je malé letiště v Machala s názvem Machala / gen Serr letiště.