Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ambato

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ambato zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ambato miniguide

Autopůjčovna Ambato
Půjčovna Aut Ambato

Ambato Tungurahua provincie patří, kde je provinční hlavní město. Město je centrálně umístěný v Ekvádoru, přibližně 110 km od hlavního města Quito.Ambato se nachází na břehu Ambato a na úpatí vyhaslé sopky Chimborazo. Město je známé pro výrobu zboží, jako jsou textilní průmysl, a je nazýván „zahrada Ekvádoru“, protože z bohatých sadů na okraji města. Ambato byla založena v roce 1698, a jeho populace je v současné době něco málo přes 350 000 (2007).

Pokud jste v Ambato v pondělí, jeden by měl navštívit na trhu, který je největší prodejní trh v zemi. V únoru, je karneval a festival rozhodl, že v angličtině se nazývá festival ovoce a květiny. La Catedral je jedním z nejznámějších památek ve městě a byla postavena v roce 1950. Na stejném místě bylo několik chrámů, protože 1600s, ale tyto byly zničeny při zemětřesení.

Chachoán letiště je letiště, které nabízí lety na domácím trhu a je cca. 20 km mimo Ambato