Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Medellin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Medellin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Medellin miniguide

Autopůjčovna Medellin
Půjčovna Aut Medellin

Medellin je město v západní Kolumbii, a to je asi 250 km od hlavního města Bogota, která se nachází východně od města.Medellin Antioquia provincie patří a je umístěn v údolí Aburrá se nachází v Andách. Medellin je Kolumbie druhým největším městem po Bogotá a populace v roce 2008 byl oceněn v téměř 2 000 000 Město bylo založeno v roce 1675 a je známo, že vyrábějí zboží, jako je ocel a kávy.

Kromě výroby Medellin také známý jako jarní City, nebo La Ciudad de la Eterna Primavera jak to je voláno ve španělštině, protože stálé teplotě kolem 25 stupňů Celsia po celý rok. El Poblado je slavný a atraktivní čtvrti Medellin s restaurací, barů a památek. Medellin má mnoho různých muzeí, včetně zámku muzeum a Muzeum Antioquia.Pro outdoorové aktivity doporučené zoo Parque Zoológico Santa Fe a botanická zahrada.

To trvá cca. 30 minut jízdy José María Córdova Internatinal letiště.