Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bogota

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bogota zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bogota miniguide

Autopůjčovna Bogota
Půjčovna Aut Bogota

Santa Fe de Bogota je hlavním městem Kolumbie, který se nachází v severní části Latinské Ameriky.Kapitál se nachází na náhorní plošině ve středu země a je třetí nejvyšší hlavní město na světě. V roce 2009 populace byla více než 7,3 milionu, což Bogota do největšího města v Kolumbii.

Města byla postavena v 1500s a tam je několik historických budov stojí za návštěvu. Plaza de Bolivar je nejvíce centrální náměstí v Bogotě a nachází se v historické čtvrti La Candelaria. Můžete také vidět nádherné katedrále, která byla postavena v 1500s. Nabízí celou řadu muzeí, včetně Muzea umění Museo de Arte del Banco de la Republica a Museo del Oro, který obsahuje světově nejvýznamnější sbírku historických zlatých předmětů. Na čerstvý vzduch, můžete vyrazit do botanické zahrady Jardin de Bogotá Botánico.

El Dorado mezinárodní letiště je jedním z největších letišť v Latinské Americe je asi. 12 km mimo centrum.