Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Maracaibo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Maracaibo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Maracaibo miniguide

Autopůjčovna Maracaibo
Půjčovna Aut Maracaibo

Maracaibo je hlavní přístavní město s cca. 2 miliony obyvatel, která se nachází u ústí jezera Maracaibo v severozápadní Venezuele.

Maracaibo Lake, který není jezero, ale široká propast, které jsou spojeny s Karibského moře přes 54 km dlouhý průliv Tablazo. Velká ropná ložiska v okolí jezera má významný dopad na venezuelské ekonomiky, ale také vedl k relativně velký Problém znečištění, které úřady v posledních letech intenzivně pracoval překonat.

Jedním z hlavních atrakcí města je 8.7 km dlouhý most přes jezero Maracaibo. To nese dlouho, oficiální název Puente General Rafael Urdenata, a je tak jedním z nejpůsobivějších staveb Venezuela a svět je největší betongbro.

Jinak krásné 1700-století, bazilika de Nuestra Señora de Chiquinquire – populárně nazvaný „La Chinita“ – velmi populární turistickou destinací v Maracaibo. Jeden atrakcí zcela rozdílné povahy je místní forma hudby Gaita Zulian, která se hraje všude ve městě. Jedná se o směs afrického a venezuelské lidové hudby.

Na letiště je Aeropuerto Internacional La Chinita se nachází 15 km jihozápadně od Maracaibo.