Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Curitiba

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Curitiba zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Curitiba miniguide

Autopůjčovna Curitiba
Půjčovna Aut Curitiba

Curitiba je největší město a hlavní město státu Paraná, s více než 1,8 milionu obyvatel (2009). To je také hospodářským centrem státu i jižní části Brazílie. Curitiba se nachází jihovýchodně od země, a to je asi 100 km od pobřeží Atlantského oceánu sousedí. Město bylo založeno v roce 1654 a stal se hodně v průběhu let, zejména z důvodu imigrace.

Starého města z první století po jeho založení, je dobře zachovalé a poskytnout autentické zkušenosti z historie města. Mnohé oblasti jsou dědictvím z mnoha přistěhovalců, včetně Germantown Woods, Japonska, náměstí a italské Woods. Oblasti jsou lesy s některými starými budovami nebo malé okresy. Curitiba nabízí také mnoho parků a muzeí. Mimo města jsou Iguaçu park je největší svého druhu. Existuje mnoho aktivit i atrakcí, včetně velkého zoo.

Afonso Pena mezinárodní letiště je moderní letiště se nachází asi 18 km mimo centrum města.