Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Campinas

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Campinas zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Campinas miniguide

Autopůjčovna Campinas
Půjčovna Aut Campinas

Campinas se nachází ve státě Sao Paulo na jihovýchodě Brazílie. Je to asi 100 km do města Sao Paulo je největší ve státě a asi. 170 km na východním pobřeží Brazílie a Atlantského oceánu. Campinas je třetí největší město ve státě São Paulo Guarulhos a, v roce 2007 populace byla odhadována na více než 1 000 000Město bylo založeno v roce 1774 a byl důležitým obchodním centrem.

Campinas lhůty se hodně kultury a aktivit, jako je divadlo, symfonie, galerií a parků. Bosque dos Jequitibás je napodobování starých deštného pralesa s zoo a Natural History Museum. Jeden z nejslavnějších parků je Parque Portugalsko také volal Lagoa do Taquaral. Zde je malé jezírko, nádherné scenérie, turistické stezky, sportovních stadionů, restaurací a Muzeum vědy a planetárium. Starého nádraží proměnil v kulturní centrum, vodní věž Castelo se vám krásný výhled na město.

Viracopos-Campinas mezinárodní letiště je druhým nejdůležitějším letištěm v zemi a nachází se cca. 14 km mimo Campinas.